Pouze okres Blansko

Mošt jablečný Jonagored 5 l

Značka: ZEAS Lysice
179 Kč 35,80 Kč / 1 l
Skladem

ZEAS LYSICE

- Sady se zabývají pěstováním, skladováním a prodejem vlastního ovoce a výrobků z něj - jablka, rybíz, jahody, hrušky a jablečný mošt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jablečný mošt Jonagored nese název po odrůdě jablek, ze které je výhradně vyráběn. Jedná se o čistý odrůdový mošt balený v bag-in-boxu s objemem 5 litrů. Bag-in-box je ve skutečnosti krabice, uvnitř které se ukrývá speciální plastový sáček s vlastním výpustným kohoutkem pro dlouhodobé skladování a jednoduché rozlévání. Vlastní mošt je bez jakýchkoliv chemických přísad. Dlouhá trvanlivost je zabezpečena pasterizací a kvalitou jablek použitých pro výrobu. Jedná se o 100 % ovocnou šťávu.

Balení: 5 litrů

Země původu: Česká republika

I. jakost

Výrobce: ZEAS Lysice, a.s., Družstevní 68, 679 71 Lysice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost byla založena v roce 1996. Speciální částí rostlinné výroby je úsek ovocnářství. Hlavní produkcí střediska sadů jsou jablka, která jsou pěstována ve 37 odrůdách od letních až po zimní k uskladnění. Doplňkově se společnost věnuje pěstování jahod a červeného rybízu. ZEAS Lysice a.s. je držitelem známky SISPO na produkci jablek a červeného rybízu. Mošt byl poprvé vyroben z jablek produkce 2014. Prodej ovoce i moštů probíhá přímo ve středisku sadů.