Pouze okres Blansko

Citronáda 0,5 l

12 Kč 24 Kč / 1 l
Skladem

PIVOVAR ČERNÁ HORA

- má dlouholetou historii vaření piva z českých kvalitních surovin, tradičním dvourmutovým způsobem od roku 1298. Pivní sortiment doplňuje výroba nealkoholických nápojů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limonáda s příchutí citronu s chmelem.

Balení: 1 ks (500 ml)

Složení: Voda, fruktóza, oxid uhličitý, regulátor kyselosti: kys.citronová, citronová šťáva z koncentrátu (1,6%), limetková šťáva z koncentrátu(1,4%), aroma, koncentráty z jablek, světlice a citronu, antoixidant: kyselina askorbová, přírodní aroma, extrakt z citronové trávy, hlávkový chmel (0,01%), konzervanty: benzoan sodný a sorban draselný.

Výrobce: Pivovar Černá hora, a.s., ČR, www.pivovarcernahora.cz
P
rodávající: Pivovar Lobkowicz Group, a.s., Hvězdova 1716/2b, 14078 Praha, ČR, www.pivovary-lobkowicz.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Pití vynikajících černohorských piv je vždy spojeno s báječnou atmosférou a respektem k rozmanitosti. Pivo Černá Hora tak vybízí k fantastickým prožitkům při setkání přátel a známých. Vždy podporuje tu nejlepší zábavu, přičemž z pivních znalců dělá přátele a z přátel skutečné pivní znalce. Černá Hora je celorepublikově známá značka piva. Má dlouholetou historii vaření piva z českých kvalitních surovin, tradičním dvourmutovým způsobem. Pivo kvasí v otevřených spilkách a leží v ležáckých tancích.