100 % džus - Grapefruit 165 g (1 litr)
Detailní popis produktu
Mražené ovocné koncentráty pro přípravu 100% čerstvých džusů. Z jednoho balení připravíte 1 l džusu.
Bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamin C a bioflavonoidy, což jsou nejsilnější antioxidanty rostlinné říše. Ty slouží k regeneraci a zpevnění cév a přispívají k poklesu kardiovaskulárních chorob. Rovněž spolu s vitaminem C pomáhají léčit paradentózu.
100% ovocné koncentráty Tropico mají širokou škálu využití. Nejčastěji se používají na přípravu čerstvého 100% džusu. Lze je ale využít i při výrobě dezertů, ochucených piv, mléčných výrobků, zmrzliny, atd.
Balení: 1 ks (165 g) = 1 litr hotového 100% džusu
Složení: koncentrát z grapefruitu 70 % a hrozna.. Ředit pitnou vodou v poměru 1:6.
Skladovat při -15 °C až -18 °C.
Výrobce: Tropico spol s.r.o., Olomučany 299, 679 03 Olomučany
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.
Koncentráty vyrobeny z plně vyzrálého ovoce a zeleniny bohaté chuti, plné vitamínů a osvěžující šťávy. Jsou zpracovány šetrnou metodou přímo na plantážích a v sadech z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny. Smícháním koncentrátu s vodou dostaneme 100% přírodní džus prvotřídní kvality bez chemických konzervačních přípravků, barviv, bez přídavku cukru a bez pasterizace.