Pouze okres Blansko

100% džus - Mrkev 165 g (1 litr)

Značka: TROPICO
39 Kč 236,36 Kč / 1 kg
Skladem

TROPICO OLOMUČANY 

- rodinná firma Tropico, již více jak 15 let dělá ty nejlepší – mražené, nepasterizované, poctivé 100% džusy z toho nejkvalitnějšího a nejchutnějšího ovoce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mražené ovocné koncentráty pro přípravu 100% čerstvých džusů. Z jednoho balení připravíte 1 l džusu.

Je náš nový ovocno-zeleninový džus obsahující velký podíl mrkvové dřeně. V tomto džusu se jedinečně snoubí blahodárné účinky mrkve a svěžest a sladkost ovoce. Ovocná složka je namíchána z červeného a žlutého pomeranče, hrušky, papajy a manga. Mrkev je dnes jedním z nejdůležitějších druhů zeleniny vůbec.

100% ovocné koncentráty Tropico mají širokou škálu využití. Nejčastěji se používají na přípravu čerstvého 100% džusu. Lze je ale využít i při výrobě dezertů, ochucených piv, mléčných výrobků, zmrzliny, atd.

Balení: 1 ks (165 g) = 1 litr hotového 100% džusu

Složení: koncentrát z pomeranče, jablka, manga, papáje, mrkve 14 %. Ředit pitnou vodou v poměru 1:6.

Skladovat při -15 °C až-18 °C.

Výrobce: Tropico spol s.r.o., Olomučany 299, 679 03 Olomučany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Koncentráty vyrobeny z plně vyzrálého ovoce a zeleniny bohaté chuti, plné vitamínů a osvěžující šťávy. Jsou zpracovány šetrnou metodou přímo na plantážích a v sadech z čerstvě vymačkaného ovoce a zeleniny. Smícháním koncentrátu s vodou dostaneme 100% přírodní džus prvotřídní kvality bez chemických konzervačních přípravků, barviv, bez přídavku cukru a bez pasterizace.